למי האימונים מתאימים?

אני מתאמן חדש האם זה מתאים לי?

 האימונים שלנו מתאימים למתאמנים מתחילים, כאלה שלא נגעו אף פעם במשקולות והמסע איתנו מתחיל באימון יסודות הראשון שלנו, אימון שמתבצע בקבוצה של עד 4 מתאמנים בלבד. באימון אנו מלמדים אתכם את תרגילי הבסיס ונבין ביחד איזה עצימות הכי נכונה לכם להתחלה וכמובן נתעד הכל באפליקציה שלנו כדי שנדע כבר באימון אחריו באיזה עצימות לבצע את התרגילים.

אני מתאמן ותיק האם זה מתאים לי?

כמובן! שיטת האימון שלנו, הניסיון והציוד המקצועי מאפשרים לכל מתאמן להגיע ולממש את הפוטנציאל שלו.אנחנו לומדים וחוקרים את עולם האימונים כדי שאתם תוכלו לכבוש את היעדים שתמיד רציתם. אנחנו יודעים בדיוק מה לעשות במידה ונתקעתם בתרגיל מסוים ואתם לא מצליחים להתקדם בו או אם יש לכם בעיה בטכניקה שמונעת מכם להמשיך את ההתקדמות. לכן, האימונים שלנו מתאימים גם למתאמנים ברמות הגבוהות ביותר! בנוסף, יש לנו אימוני קבוצה שמיועדים למתאמנים שרוצים להתחרות בפאוורליפטינג כולל תכנית אימונים מותאמת אישית וסביבה תחרותית מדרבנת. 

אז קדימה, נצא למסע? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר לנו טלפון או הודעת וואצאפ. משם אנחנו כבר נדאג להגשים לכם את החלומות.

למה בכלל חשוב לבצע אימוני כוח?

כיום אנחנו יודעים שאימוני כוח חשובים לכולם ובכל הגילאים.

הנה 5 סיבות למה כדאי להתחיל אימוני כוח :

  • הגדלת הכוח ומסת השריר – אימון כוח מגביר את מסת השריר וכך מונע דלדול טבעי של מסת השריר ומשפר את הפעילות בחיי היום יום.
  • סיוע בירידה ושמירה על המשקל – שריר שורף יותר קלוריות במנוחה. מחקרים הוכיחו שאימוני כוח תורמים לשמירה על המשקל החדש לאחר דיאטה לירידה במשקל. 
  • מראה – אימון כוח משפיע לטובה על הרכב הגוף ובכך עוזר להגיע למראה המוצק והחטוב.
  • חיזוק ומניעת דלדול וצפיפות העצם
  • שיפור הגמישות – לא הרבה מודעים לכך אך אימוני כוח שמבוצעים בטווחים מלאים משפרים את הגמישות גם ללא תרגילי גמישות ספציפיים.

 

מה הגילאים?

בזכות הקונספט המיוחד שלנו והקבוצות הקטנות אנו מתאימים את עצימות האימון לכל מתאמן בקבוצה לפי הרמה שלו. לכן, האימונים שלנו מתאימים לבוגרים ומבוגרים החל מגיל 18 ועד גיל הזהב. ובנוסף, יש לנו גם קבוצות לנערים מגילאי 13-17. אם המטרה שלכם היא לעלות במסת השריר, להתחזק, להתחטב, להוריד בשומן וכמובן להיות בריאים יותר אז אנחנו בדיוק הכתובת בשבילכם.

רוצים להתחיל את התהליך שלכם איתנו? השאירו לנו פרטים וניצור קשר בהקדם!

לתיאום אימון היכרות במתכונת אישית ב-50₪ בלבד וללא התחייבות השאירו פרטים.