סיפורי הצלחה

שם: יפעה יונגרמן

״אני מתאמנת ב Strongfit במצטבר קצת יותר משנתיים. אחרי שחזרתי מדרום אמריקה עשיתי סוויצ’ חד בראש והבנתי שאני מוכרחה לעשות שינוי דרסטי במשקל. התחלתי לשלב 3 אימונים בשבוע יחד עם שמירה על תזונה מוקפדת. הגעתי להרצאות תזונה של שיראל, שאלתי אותו ואת שאר המאמנים הרבה שאלות לגבי מאכלים מסויימים, עד שבסופו של דבר פיתחתי מודעות לגבי החשיבות של תזונה נכונה בשילוב עם אימונים. בהתחלה זה היה קשה, אבל באיזשהו שלב זה הפך לשגרת החיים שלי ועם הזמן זה נעשה יותר ויותר קל.

כשנתיים מתחילת התהליך, ירדתי מעל 20 קילו. התהליך כמובן עוד לא נגמר ותמיד צריך להיות עם היד על הדופק, להקפיד ולא להזניח. אבל, אני ללא ספק מרגישה שעשיתי שינוי של 180 מעלות בכל מה שקשור לאורח חיים בריא, למודעות לתזונה ולחשיבות לספורט.

במשך 22 שנים כולל שירותי הצבאי, מעולם לא אהבתי לעשות ספורט. 

בזכות Strongfit, מצאתי סופסוף את הספורט האולטימטיבי עבורי, הספורט היחיד שאני אוהבת לעשות. בזכות המאמנים והיחס האישי, הגיוון באימונים והדינמיקה הטובה בין המתאמנים בקבוצות- הצלחתי להתמיד (ועדיין מתמידה) באימונים.״

Play Video

שם: סרגיי ליאגוטה

״חלפו כ-3 שנים מאז שנפגשתי לראשונה עם שיראל, 3 שנות הנאה וכייף מזוכיסטי, 3 שנים שבתוכן מספר פעמים שלא הופעתי באימון אני יכול לספור על חצי יד אחת וזה בזכותך!

אני מסתכל אחורה ורואה שהשתנתי בטירוף, בדברים שאפילו לא חלמתי… ואני לא מדבר על כך ששקלתי 63 והיום 74 וזאת מסת שריר נטו…

אני בן 46, סבלתי מפריצות דיסקים בגב ופריקות כתף חוזרות…

ומה יום? היום אני לא יודע מה זה כאבי גב, לראשונה מזה 25 שנה יכול לישון על צד הכתף הפצועה בלי חשש, ״מעיף״ לאוויר 140 קג בדדליפט, מרגיש שיפור באנרגיה ובריכוז… אני חושב שאני במצב פיזי הכי טוב שהייתי מאז שנולדתי ועדיין ממשיך להתקדם…

אין גבול לטוב, במכון אני מרגיש בבית, בבית שמאמין בי ודוחף אותי רק למעלה בצורה מותאמת ומכבדת. ישר כוח!״

שם: נעמה פרץ

״הרבה שנים לא הייתי מרוצה מהגוף שלי, שנאתי אותו ויותר מזה שנאתי לעשות ספורט, התייחסתי אל זה כסבל שצריך לעשות רק אם חייבים. אחרי שסיימתי בהד 1 והייתי יחסית בכושר, אמרתי שאנצל את המומנטום ואתחיל לרוץ באופן קבוע ואולי אצליח להוריד קילו או שניים. הצלחתי לשמור על מוטיבציה כמה חודשים טובים וגם הייתי מצליחה לרוץ מרחקים ארוכים. אבל מה? המשקל נשאר אותו משקל. לא משנה כמה קראתי וניסיתי שיטות של דיאטות שום דבר לא עזר, והתחלתי לחשוב שזה הגוף שלי ושום דבר לא יכול לעזור. החלטתי לתת הזדמנות אחרונה ולחפש מאמן כושר אישי. באותה תקופה הייתי עם משכורת של חייל סדיר וחיפשתי משהו שלא יקרע את הכיס אבל כן יתן לי מסגרת טובה לאימונים. חיפשתי בקבוצה בפייסבוק המלצה למאמן אישי וקיבלתי המלצה על strongfit. גילתי על מכון כושר פרטי, קטן (ובעיקר משפחתי) , שלא קורע את הכיס ונותן ליווי אישי וקבוצתי. בכל אופן, כיום אני נמצאת במכון יותר משנתיים, ולא מתביישת לקרוא לו הבית השני שלי. את הציפייה לאימון אי אפשר להסביר- לא האמנתי שאוהב ככה ספורט ברמה שאם אני מפספסת אימון אני עם ייסורי מצפון קשים.

ויותר מהכל, סוף סוף מצאתי הדרכה אמיתית ותומכת בירידה במשקל, הסבר אמיתי ולא מכירתי על איך יורדים במשקל בצורה נכונה, עיקבית ובריאה. שיראל, וכל המאמנים האחרים, עם סבלנות שאין כמוה לכל מתאמן מלווים, מעודדים ומסבירים איך באמת יורדים במשקל בצורה נכונה.

אז אחרי 13 קילו שירדתי ב8 חודשים, ושבירת שיאי מכון ששברתי במשך שנתיים.

יכולה להגיד בלב שלם שלא הייתי בוחרת בשום מקום אחר חוץ מstrongfit״

Play Video

שם: משה לוי

״לפני כשנה החלטתי להתנסות באימון במכון StrongFit . בגיל 58 נראה הדבר יומרני ואולי הזוי. בתחילת הדרך , מצבי הגופני  לא היה מזהיר וכלל : כאבי גב תחתון ופציעה משמעותית בברך ימין שמנעה ממני פעילות משמעותית. כמו גם, הייתי במשקל יתר. פגשתי בצוות מאמנים מדהים, מיומן ומקצועי בראשות שיראל צדיק שהפך להיות המאמן האישי . פגשתי במכון מצוייד במכשירים וציוד חדשני ומגוון ברמה גבוהה ביותר. נבנתה לי תוכנית אישית מדורגת ומותאמת למצבי הגופני והתחלתי להתאמן פעמיים בשבוע תוך הקפדה והתמדה. שיראל היה קשוב לגופי וליכולותיי והתאים לי תרגילים, תוך הדרכה מקצועית צמודה ,יחד עם הקפדה וללא וויתור והקלה בעומסים ובאינטנסיביות.

מאימון לאימון הרגשתי שיפור משמעותי , כאבי הגב נעלמו לחלוטין ,הברך התחזקה ברמות שלא יאמנו ,עד כדי השגים שלא חלמתי שאגיע , כמו “סקווטים” עם משקל של 90 ק”ג על הכתפיים ועוד ועוד. הרגשתי הגופנית השתפרה מאוד יחד עם שיפור משמעותי במצב הרוח והרוגע הנפשי. ‘על הדרך’ הורדתי משמעותית ממשקלי למרות העלייה במסת השרירים.

ממליץ על המכון מאוד, לכל אחת ואחד ובכל גיל . התוצאות מובטחות !!!״

שם: אילן ליאגוטה

״הגעתי ל StrongFit אחרי פציעה בסחוס של המרפק. לא יכולתי אפילו לישר את היד, וכל עומס היה נגמר בנעילה שלה.

בהתחלה, ביצענו תרגילים די פשוטים בכדי לחזק את השרירים מסביב מבלי לאתגר את הפציעה ולאחר זמן מה עברנו לתרגילים מורכבים קלאסיים שלא דימיינתי שאצליח לבצע. באמת שאני לא יכול להיות מרוצה יותר.

תכנית האימון שלי תמיד נבנתה בהדרגה ותמיד עם התחשבות בפציעה. כך הצלחתי להתקדם לרמות מאוד גבוהות בזמן יחסית קצר. הטכניקה שלימדו אותי במהלך ההרמות עזרה לי להרים משקלים כבדים ללא הרגשת כאב בכלל.

כיום, המצב הרבה יותר טוב ממה שחשבתי שיהיה אי פעם.  המקצועיות שקיבלתי באמת שאין בשום מקום אחר והאווירה הביתית במכון זה הדבר הכי כיף בעולם.

תוך חצי שנה עליתי 10 קילו נטו של מסת שריר. והתוצאות שהשגתי הם כמו של מתאמן ללא פציעה.״

רוצים להתחיל את התהליך שלכם איתנו? השאירו לנו פרטים וניצור קשר בהקדם!

לתיאום אימון היכרות במתכונת אישית ב-50₪ בלבד וללא התחייבות השאירו פרטים.